Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky S5 a SV Holice 2016

28. 12. 2016

Vyhodnocení soutěží

S5

Bílá

   

  

Toman František    

478

  

Hedvíček Jindřich  

477

  

Oravec Ivan        

475

  

Cupák Vladimír     

473

  

Burián Miloslav    

473

  

Střešňák Ladislav  

472

  

Knytl Lubomír      

470

  

Šrom Josef         

469

  

Rychlý Jan         

469

  

Cimický Jan        

282

  

   

Strak

   

  

Rousek Karel       

475

  

Burián Miloslav    

474

  

Tušl Pavel         

470

  

Toman František    

470

  

Cupák Vladimír     

379

  

Střešňák Ladislav  

376

  

Bayer Josef        

373

  

Obrtlík Josef      

95

  

   

Tygr černý

 

  

Lacina Josef       

476

  

Kuffa Evžen        

475

  

Pitaš Jaromír      

472

  

Mádlo František    

470

  

Žák Karel          

469

  

   

Tygr žlutý

 

  

Vidner Miroslav    

468

  

   

Šiml modrý pruhový

  

Jendrísek Štefan   

471

  

Tušl Pavel         

470

  

   

Šiml červeně plavý pruhový

  

Smola Vladimír     

478

  

Tušl Pavel         

466

Modrá bezpruhá

 

  

Janda Pavel        

470

  

   

Modrá kapratá

 

  

Potůček Oldřich    

470

  

Hruška Jan         

467

  

Tušl Pavel         

278

  

   

Modrá pruhová

 

  

Ungrád Josef       

478

  

Obrtlík Josef      

477

  

Hora Ludvík        

476

  

Rychlý Jan         

470

  

Banáš Gabriel      

469

  

   

Modrá tmavě kapratá

  

Lebloch Jaroslav   

473

  

   

Tmavá kapratá

 

  

Rychlý Jan         

473

  

Bayer Josef        

378

  

   

Tmavá

   

  

Grof Václav        

474

  

Bayer Josef        

473

  

Hanus Jan          

467

  

Latečka René       

465

  

   

Černá

   

  

Lebloch Jaroslav   

474

  

Kuffa Evžen        

472

  

Žák Karel          

471

  

Lacina Josef       

471

  

Kunay Marcel       

278

  

   

Červeně plavá pruhová

  

Drábek Pavel       

475

  

Ungrád Josef       

471

  

Studýnka Jiří      

469

  

Banáš Gabriel      

467

  

Cimický Jan        

459

  

   

 

 

 

Červená dominantní

  

Latečka René       

473

  

Studýnka Jiří      

472

  

Grof Václav        

471

  

Petržílka Slavibor 

469

  

Bayer Josef        

469

  

Kunay Marcel       

93

  

   

Červená kapratá

 

  

Franta Zdeněk      

477

  

Potůček Oldřich    

473

  

Švob Miroslav      

468

  

   

Žlutě plavá pruhová

 

  

Ungrád Josef       

477

  

Hora Ludvík        

474

  

Rychlý Jan         

472

  

Čachotský Dušan    

471

  

Studýnka Jiří      

470

  

Bayer Josef        

468

  

   

Žlutá dominantní

 

  

Oravec Ivan        

473

  

Grof Václav        

473

  

Studýnka Jiří      

472

  

Třešňák Pavel      

467

  

Antal Pavol        

464

  

   

Žlutá kapratá

 

  

Franta Zdeněk      

474

  

Švob Miroslav      

473

  

   

Stříbřitá bezpruhá

 

  

Janda Pavel        

473

  

   

Skřivánčí

   

  

Hedvíček Jindřich  

477

  

   

 

SV

Bílá

   

  

Toman František    

477

  

Cupák Vladimír     

473

  

Burián Miloslav    

473

  

Oravec Ivan        

472

  

Hedvíček Jindřich  

472

  

Knytl Lubomír      

470

  

Šrom Josef         

469

  

Střešňák Ladislav  

469

  

Rychlý Jan         

469

  

Cimický Jan        

282

  

Svatoš Ladislav    

0

  

   

Strak

   

  

Rousek Karel       

475

  

Burián Miloslav    

474

  

Tušl Pavel         

470

  

Toman František    

470

  

Cupák Vladimír     

379

  

Bayer Josef        

373

  

Obrtlík Josef      

95

  

Svatoš Ladislav    

0

  

   

Tygr černý

 

  

Lacina Josef       

476

  

Kuffa Evžen        

475

  

Mádlo František    

470

  

Žák Karel          

469

  

Pitaš Jaromír      

377

  

   

Modrá bezpruhá

 

  

Janda Pavel        

467

  

   

Modrá kapratá

 

  

Hruška Jan         

467

  

   

Modrá pruhová

 

  

Ungrád Josef       

478

  

Obrtlík Josef      

476

  

Hora Ludvík        

476

  

Rychlý Jan         

469

  

Banáš Gabriel      

469

  

   

Modrá tmavě kapratá

  

Lebloch Jaroslav   

473

  

   

Tmavá kapratá

 

  

Rychlý Jan         

468

  

Bayer Josef        

378

  

   

Tmavá

   

  

Grof Václav        

474

  

Bayer Josef        

473

  

Latečka René       

465

  

   

Černá

   

  

Lebloch Jaroslav   

474

  

Kuffa Evžen        

472

  

Žák Karel          

471

  

Lacina Josef       

471

  

   

Červeně plavá pruhová

  

Drábek Pavel       

475

  

Ungrád Josef       

471

  

Studýnka Jiří      

470

  

Banáš Gabriel      

467

  

Cimický Jan        

459

  

   

Červená dominantní

  

Latečka René       

473

  

Grof Václav        

471

  

Studýnka Jiří      

469

  

Bayer Josef        

469

  

   

Červená kapratá

 

  

Franta Zdeněk      

477

  

Švob Miroslav      

467

  

   

 

 

 

Žlutě plavá pruhová

 

  

Ungrád Josef       

477

  

Hora Ludvík        

474

  

Rychlý Jan         

471

  

Čachotský Dušan    

471

  

Studýnka Jiří      

470

  

Bayer Josef        

468

  

   

Žlutá dominantní

 

  

Oravec Ivan        

473

  

Studýnka Jiří      

472

  

Grof Václav        

472

  

Třešňák Pavel      

467

  

Antal Pavol        

464

  

   

Žlutá kapratá

 

  

Švob Miroslav      

473

  

Franta Zdeněk      

472

  

   

Stříbřitá bezpruhá

 

  

Janda Pavel        

469

  

   

Skřivánčí

   

  

Hedvíček Jindřich  

191