Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předsedové klubu od r.1955

PŘEDSEDOVÉ  KLUBU  NVH  OD  ROKU  1955

-------------------------------------------------------------------------------------     

 

                                

  1.BARTL JOSEF                      1955-1957        BRNO-Řečkovice,621 00

                                                                   Gromešova 6

...........................................................................................................................................................................

  2.LESÁK Gustav                        1957-1959        BRNO-Židenice,615 00

                                                                    Kosmákova 14

...........................................................................................................................................................................

  3.VESELÝ Josef                         1959-1962        BRNO-Židenice,615 00

                                                                    Viniční 66

............................................................................................................................................................................

  4.MIKLÍK Jan                              1962-1963        BRNO-Židenice,615 00

                                                                    Škroupova 17

............................................................................................................................................................................

  5.VEPŘEK Eduard                       1963-1967        BRNO-Židenice,615 00

                                                                    Chudobova 6

...........................................................................................................................................................................

  6.MATOUŠEK František                       1967-1971     okr.BRNO-venkov

                                                                    Malinovského 207,664 61 Rajhrad

                                                                    .....................................................................

                                                                    okr.TŘEBÍČ

                                                                   Smetanova 43,675 71 Náměšť nad Oslavou

............................................................................................................................................................................                                                                

  7.VESELÝ Josef                     1971-1976        BRNO-Židenice,615 00

                                                                    Viniční 66

............................................................................................................................................................................

  8.PASEKA Miloš                          1976-1978        BRNO-Líšeň,628 00

                                                                    Neklež 1430

..........................................................................................................................................................................

  9.ČECH Miloš                                  1978-1985        okr.PRACHATICE

                                                                    384 26 Strunkovice nad Blanicí 201

                                                                   ...............................................................................

                                                                    okr.VYŠKOV

                                                                    Vítovice 12,  683 01 Rousínov

.......................................................................................................................................................................

Od 10.10.1985 do voleb 1986 pověřen místopředseda klubu př. Oldřich Suchomel vedením klubu.

..........................................................................................................................................................................

10. Pazdera Pavel                                   1986-1990   okr. ZNOJMO

                                                            Vedrovice 302, 69175

                                                                                                    .....................................................................

                                                                         okr. PLZEŇ

                                                                                Potvorov 88, 331 41 Kralovice

...........................................................................................................................................................................

11.SUCHOMEL Oldřich                 1990-1996         okr.BRNO-venkov

                                                                    Rychmanovská 698,664 53 Újezd u Brna

..........................................................................................................................................................................

12.DVOŘÁK František                    1996-2007         okr.PARDUBICE

                                                                    Dudychova 134,534 01 Holice v Čechách

...........................................................................................................................................................................

13.STUDÝNKA Jiří                        2007-                 okr.BŘECLAV    

                                                                     Rovinka 514,691 76 Šitbořice

...........................................................................................................................................................................