Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistři klubu a výsledky S5 Holice 2017

27. 12. 2017
S5      
Bílá      
    Hedvíček Jindřich    474 MK
    Šrom Josef           471  
    Čachotský Dušan      471  
    Toman František      470  
    Střešňák Ladislav    470  
    Oravec Ivan          470  
    Cupák Vladimír       470  
    Burián Miloslav      469  
         
Strak      
    Toman František      474 MK
    Rousek Karel         473  
    Burián Miloslav      473  
    Tušl Pavel           472  
    Střešňák Ladislav    472  
    Cupák Vladimír       472  
         
Tygr černý    
    Žák Karel            472 MK
    Mádlo František      471  
    Pitaš Jaromír        470  
    Kuffa Evžen          470  
    Lacina Josef         468  
    Latečka René         467  
         
         
Tygr žlutý      
    Oravec Ivan          470 MK
    Pazderka Pavel       469  
         
         
Šiml modrý pruhový    
    Smola Vladimír       475 MK
    Tušl Pavel           471  
    Jendrísek Štefan     463  
         
Šiml červeně plavý pruhový    
    Tušl Pavel           464  
         
         
Modrá bezpruhá    
    Janda Pavel          474 MK
    Kuffa Evžen          461  
         
Modrá kapratá    
    Hruška Jan           468  
         
Modrá pruhová    
    Rychlý Jan           478 MK
    Ungrád Josef         475  
    Hora Ludvík          475  
    Obrtlík Josef        474  
    Banáš Gabriel        474  
    Kozel Radislav       463  
         
         
Tmavá      
    Bayer Josef          475 MK
    Hanus Jan            471  
    Tušl Pavel           466  
         
Černá      
    Lacina Josef         476 MK
    Rychlý Jan           471  
    Lebloch Jaroslav     471  
    Žák Karel            470  
    Kuffa Evžen          470  
         
Červeně plavá pruhová    
    Drábek Pavel         478 MK
    Rychlý Jan           472  
    Kravčišin Karel      467  
    Banáš Gabriel        467  
    Ungrád Josef         377  
         
Červená dominantní    
    Bayer Josef          471 MK
    Grof Václav          470  
    Konrád Richard       469  
    Latečka René         468  
    Petržílka Slavibor   461  
         
Červená kapratá    
    Švob Miroslav        472 MK
         
Žlutě plavá bezpruhá    
         
Žlutě plavá pruhová    
    Ungrád Josef         477 MK
    Hora Ludvík          474  
    Rychlý Jan           470  
    Kravčišin Karel      467  
    Bayer Josef          467  
         
Žlutá recesivní    
    Oravec Ivan          475 MK
    Vidner Miroslav      470  
    Pazderka Pavel       468  
         
Žlutá dominantní    
    Pitaš Jaromír        476 MK
    Grof Václav          474  
    Třešňák Pavel        472  
    Oravec Ivan          471  
    Kravčišin Karel      469  
         
Žlutá kapratá    
    Švob Miroslav        474 MK
         
Stříbřitá bezpruhá    
    Janda Pavel          473 MK
         
Stříbřitá pruhová    
    Thierl Karel         468  
         
Skřivánčí      
    Hedvíček Jindřich    474 MK